Што се уплаќа денес? (26.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но веруваме дека денес ќе успееме да ја поправиме таа грешка.

Од 19:30 во рамките на Ла Лига се сретнуваат екипите на Атлетико Мадрид и Мајорка. Домаќините се на горниот дел на табелата и оваа сезона ќе мора да се задоволат само со пласман во ЛШ, додека гостите се на средината на табелата и немаат никакви шанси ниту за горе, а ниту за долу.

Атлетико Мадрид – Мајорка – 1 @ 1.47

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.123 евра. За победа на Атлетико Мадрид уплатени се 76.559 евра, за реми 7.778 евра, додека останатите 7.786 евра се уплатени за победа на Мајорка.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*