Што се уплаќа денес? (25.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера уплатата ни беше точен показател и наплативме супер квота, па веруваме дека и денес ќе продолжеме со истото темпо.

Во 19:30 во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Жирона и Реал Мадрид. Домаќините имаат одлична предност во однос на останатите екипи кои се дел од црвената зона, додека гостите на овој дуел влегуваат како второпласирани.

Жирона – Реал Мадрид – 2 @ 1.60

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 122.484 евра. За победа на Жирона уплатени се 23.334 евра, за реми 35.558 евра, додека останатите 63.592 евра се уплатени за победа на Реал Мадрид.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*