Што се уплаќа денес? (24.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера ни беше одличен показател и благодарение на тоа вчера бевме добитни, а денес се надеваме дека ќе продолжиме со истото темпо.

Од 19:10 во рамките на шведската Алсвенскан ќе се сретнат екипите на Малме и Норкопинг.

Домаќините имаат 100% позитивен учинок и во првите три кола запишаа три победи, додека гостите во истиот временски период кикснаа само еднаш, поточно ремизираа и се наоѓаат на 5-та позиција.

Малме – Норкопинг – 1 @ 1.49

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 78.445 евра. За победа на Малме уплатени се 62.330 евра, за реми 4.445 евра, додека останатите 11.670 евра се уплатени за победа на Норкопинг.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*