Што се уплаќа денес? (12.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека уплатата денес може да ни биде точен показател, па благодарение на тоа да наплатиме супер квота.

Во рамките на турската втора лига се сретнуваат екипите н Маниса и Бандирмаспор. Овде и двете екипи се борат за пласман во горните позиции кои можат да ги одведат преку плеј оф во елитата.

Поради домшниот терен екипата на домаќините во овој натпревар влегува како фаворит, а и уплатата ни покажув дека тие се поблиску до победа.

Маниса – Бандирмаспор – 1 @ 1.80

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 72.223 евра. За победа на Маниса уплатени се 56.675 евра, за реми 7.889 евра, додека останатите 7.659 евра се уплатени за победа на Бандирмаспор.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*