Што се уплаќа денес? (04.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата и вчера ни беше точен показател, па благодарение на тоа наплтивме одлична квота, па се надеваме дека победничката серија ќе ја продолжиме и денес.

За денес во оваа категорија ви издвојуваме натпревар од шпанскиот куп каде што ќе се сретнат две екипи кои не се во толку добра форма. Атлетик Билбао во последните пет натпревари има само една победа, две реми и два порази, додека Осасуна исто така бележи само еден триумф, а останатите четири дуели се поделени како две реми и два порази.

Атлетик Билбао – Осасуна – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.445 евра. За победа на Атлетик Билбао уплатени се 59.415 евра, за реми 12.643 евра, додека останатите 12.387 евра се уплатени за победа на Осасуна.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*