Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Барселона

Иако денешната понуда е очајна, сепак вечер имаме натпревар кој ќе го привлече вниманието на сите љубители на фудбалот.

Во рамките н шпанскиот Куп се сретнуваат екипите на Реал Мадрид и Барселона, а во овој натпревар екипта на Реал влегува како благ фаворит.

Веруваме дека овој натпревар ќе биде полн со неизвеснот, но и покрај тоа ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнерни
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Бензема да постигне погодок

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*