Натпревар со традиција (25.02.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 17:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Анжер и Лион.

Анжер е на последната позиција со вкупно 10 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 4 реми и 18 порази.

Лион има освоено 35 бода, а нивниот учинок е 10 победи, 5 реми и 9 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат доста отворено и ефикасно, поточно на сите тие натпревари се постигнуваат по најмалку три погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

3+ @ 1.80 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*