Тикет на денот (недела, 05.02.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Уште една фантастична недела е пред нас. Понудата е неверојатна, а ние избравме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот. Ова е нашиот предлог.

Барселона – Севиља – 1/1 @ 1.95 во Mozzart

Барселона е во фантастична форма и на последните четири натпревари запиша исто толку и победи. Тие и во заостанатиот натпревар против Бетис изиграа одлично пред неколку дена и запишаа уште една победа со резултат од 2-1, па сега се убедливо на првото место со солидна предност. Севиља од друга страна конечно започна со добри резултати и врза две победи во последните две кола, но тоа не е доволно за да се вратат на врвот на табелата всушност каде што и припаѓаат. Овде Барселона веруваме дека ќе ги надигра без поголеми проблеми и типуваме 1/1 со квота 1.95 во Mozzart.

Волфсбург – Баерн Минхен – 4+ @ 2.15 во Bet365

Волфсбург овој пат е на сигурно и на некој начин со тоа досега целта ја исполнуваат. Иако не се дел од зоната која води во Европа, сепак имаат уште време да ја поправат таа грешка. После одличната серија резултати во последното коло беа поразени од Вердер Бремен. Гостите од друга страна запишаа три реми во првенството, но убедливо го победија Мајнц во рамките на германскиот куп, па докажаа дека повторно се во добра форма. Овде и покрај тоа што Баерн е голем фаворит, ние одлучивме да типуваме на голови. Наш предлог е 4+ со квота 2.15 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.19

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*