Тикет на денот (понеделник, 23.01.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Овој понеделник понудата е солидна и воопшто не е за потценување. Завршуваат редовните кола во неколку лиги, а ние од тие финални натпревари ви составивме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот.

Интер – Емполи – 1/1 @ 1.78 во Mozzart

Интер некако се оддалечи од лидерската позиција и најверојатно оваа година ќе мора да се задоволат само со пласман во ЛШ. Засега има оди одлично на тој план, но се во конкуренција со Милан и Јувентус, екипи кои не смееме да ги потцениме. Емполи од друга страна успеаа да останат непоразени на последните четири првенствени натпревари, но овде имаат тешка задача и тешко дека ќе ја задржат таа серија без пораз. Интер е апсолутен фаворит на овој натпревар и не би требало да се соочи со проблеми. Типуваме 1/1 со квота 1.78 во Mozzart.

Дуизбург – Манхеим – ГГ3+ @ 2.38 во Bet365

Дуизбург е на средината на табелата во германската трета лига. Тие играат доста променливо досега, па сосема заслужена им е оваа позиција на која се наоѓаат во моментов. Манхем пак се труди да собери што повеќе бодови и да стигне до позициите кои можат да ги одведат во повисок ранг. Тоа не е лесна мисија бидејќи првопласираниот Елверсберг има солидна предност на лидерската позиција. Двете екипи според сите параметри делуваат како изедначени, па затоа ние решивме да го избегнеме конечниот исход на овој натпревар и да ви дадеме предлог на голови. Ние типуваме ГГ3+ со квота 2.38 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*