Специјал тикет за натпреварот Лидс – Вест Хем

Денес во рамките на 19-то коло од англиската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Лидс и Вест Хем.

Овде имаме дуел на две екипи кои се во многу лоша форма, поточно домаќините се без победа на три натпревари, а гостите имаат запишано пет последователни порази во домашното првенство.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет сo повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • Х пп
  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*