Специјал тикет за натпреварот Португалија – Гана

Со денешните натпревар се комплетира и првото коло од групната фаза на Мундијалот во Катар.

Eден од понудените дуели е натпреварот помеѓу Португалија и Гана.

Португалците имаат големи амбиции за ова натпреварување, додека Селекцијата на Гана со пласман во втората фаза би биле комплетно задоволни.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.00, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Роналдо да постигне погодок

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*