Специјал тикет за натпреварот Шпанија – Костарика

Главното внимание е насочено кон натпреварите од Мундијалот во Катар. За денес имаме закажано четири дуели во рамките на првото коло, а ние издвоивме само еден.

Станува збор за дуелот помеѓу Шпанија и Костарика за кој се потрудивме да ви претставиме специјал тикет.

Тоа е тикет составен во Bet365 со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Мората да има еден шут во рамките на голот
  • Двата тима да добијат картон

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*