Натпревар со традиција (10.11.2022)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес во рамките на данскиот Куп се сретнуваат екипите на Архус и Нордсјеланд.

Архус во последните пет натпревари запиша три реми и две победи.

Митиланд има за нијанса подобар учинок, поточно тие во истиот временски период запишаа три победи и две реми.

Овие две екипи во последните пет дуели играат навистина отворено и ефикасно, поточно на сите тие дуели се постигнати најмалку по два погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.75 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*