Тикет на денот (недела, 06.11.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

И денес имаме огромна понуда за обложување, па се надеваме дека ние ја направивме вистинската супер-дабл комбинација која ќе ни донесе добивка. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Бетис – Севиља – ГГ3+ @ 2.25 во Mozzart

Екипата на Бетис игра одлично, а најдобар показател за тоа ни е моменталната позиција на табелата. Имено, овој тим е на горниот дел и е во друштво со најдобрите екипи од Ла Лига. Во последните пет дуели запиша две победи, две реми и еднаш беа поразени. Севиља од друга страна е најголемото разочарување во досегашниот тек од првенството и верувале или не се наоѓаат во црвената зона, а добро познато е дека овој тим таму не припаѓа. На овој дуел очекуваме голема борба и голови. Типуваме ГГ3+ со квота 2.25 во Mozzart.

Тотенхем – Ливерпул – ГГ3+ @ 1.88 во Bet365

Овде имаме дуел на две екипи кои позитивно ја завршија групната фаза во најелтиното фудбалско натпреварување и сега се дел од нокаут фазата. Домаќините може да кажеме дека одлично се снајдоа во домашното првенство и се на горниот дел од табелата. Ливерпу пак не можеме да го пофалиме со оглед на тоа што се наоѓа на средината на табелата и заостанува многу зад лидерското место. Како и да е, овде ќе имаме можност да погледнеме натпревар помеѓу две квалитетни екипи кои знаат да изиграат ефикасно, па головите не би требало воопшто да заостанат. Ние типуваме ГГ3+ со квота 1.88 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.23

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*