Тикет на денот (недела, 23.10.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Понудата за обложување и денес е одлична. Се надеваме дека од многуте натпревари ќе ја направиме вистинската комбинција. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Монако – Лил – ГГ3+ @ 1.85 во Mozzart

Овде имаме дуел на две екипи кои играат солидно во француската лига. Монако досега успеа да земе 21 бод во изминатите 11 натпревари, додека Лил има два бода помалку, поточно 19. Во последните пет кола, Монако нема пораз, поточно во тој временски период запишаа четири победи и едно реми. Лил од друга страна има сличен учинок, поточно во истата временска рамка запиша три победи и два порази. Делува дека овие две екипи се некако издначени, па затоа решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ3+ со квота 1.85 во Mozzart.

Аталанта – Лацио – 4+ @ 2.75 во Bet365

Аталанта досега одлично се снаоѓа во Серија А и во моментов се на горниот дел на табелата, а нивните амбиции се конкретно насочени кон пласман во ЛШ за наредната сезона. Лацио од друга страна игра фантастично, но често знае да потфрли. Сепак добро е тоа што е во конкуренција со останатите квалитетни италијански екипи. Овде веруваме дека ефикасноста нема да изостане, па затоа ние ви предлагаме да изиграте на голови. Нашиот предлог тип за овој натпревар е 4+ со квота 2.75 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.09

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*