Тикет на денот (недела, 16.10.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Уште една недела е пред нас со фантастична понуда за обложување. Ние за вас издвоивме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Верона – Милан – 2/2 @ 2.40 во Mozzart

Верона дефинитивно игра катастрофално оваа сезона. Имено, овој тим досега успеа да земе само пет бода, а во последните четири натпревари запиша исто толку и порази што јасно укажува дека кај нив владее криза. Милан од друга страна може да го пофалиме и покрај неочекуваните киксови што ги направи. Сепак тие во претходното коло запишаа важна победа и тоа против тимот на Јувентус, па сега очекуваме повторно да бидат доминантни. Наш предлог е 2/2 со квота 2.40 во Mozzart.

Баерн – Фрајбург – ГГ @ 1.72 во Bet365

Кој веруваше дека ова ќе биде дерби натпревар. Се сретнуваат двете екипи кои се наоѓаат на горниот дел на табелата. За Баерн тоа и не е толку чудно, но Фрајбург во 9 кола запиша 5 победи, 3 реми и 1 пораз, па во моментов се многу блиску до лидерската позиција. Баварците имаат лоши резултати зад себе, но веруваме дека набрзо ќе излезат од оваа криза. На овој натпревар ја имаат улогата на големи фаворити, но сепак ние поради позициите на табелата решивме да го избегнеме конечниот исход. Наш предлог е ГГ со одлична квота од 1.72 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*