Натпревар со традиција (16.10.2022)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 19:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Баерн Минхен и Фрајбург

Баерн Минхен е на 3-то место со вкупно 16 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 4 реми и 1 пораз.

Фрајбург е на одличната втора позиција со 18 бода и учинок од 5 победи, 3 реми и 1 пораз.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе воопшто не се штедат со погодоци, поточно играат екстра ефикасно. Имено на последните шест меѓусебни дуели, секогаш е добитен типот ГГ3+, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.99 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*