Натпревар со традиција (04.10.2022)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 20:45 во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Бристол и Ковентри.

Бристол е на 13-то место со вкупно 14 бода и учинок од 4 победи, 2 реми и 5 порази.

Ковентри е на последното место и досега имаат освоено само шест бода преку 1 победа, 3 реми и 4 порази.

Овие две екипи во изминатите пет натпревари меѓусебе, секогаш играат отворено и ефикасно, поточно на нивните натпревари се постигнуваат по најмалку три погодоци по натпревар, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ3+ @ 1.85 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*