Тикет на денот (недела, 02.10.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Повторно понудата за обложување е фантастична, па се надеваме дека правилно ќе го искористиме овој период. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Јувентус – Болоња – 1/1 @ 2.30 во Mozzart

Јувентус потфрли оваа сезона. Ваква сезона дефинитивно немало оддамна, каде што овој тим после седум изиграни кола се наоѓа на средните позиции на табелата. Во последните пет натпревари, овој тим запиша само една победа, па сега сметаме дека е вистинско време за да земат нови три бода. Болоња е над црвената зона, а и оваа година тие за цел имаат да обезбедат само навремен опстанок. Јувентус е огромен фаворит на овој дуел, па очекуваме лесна победа за нив. Наш предлог е 1/1 со квота 2.30 во Mozzart.

Реал Мадрид – Осасуна – 1/1 @ 1.90 во Bet365

Единствениот тим во Шпанија со 100% позитивен учинок е тимот на Реал Мадрид. Тие се наоѓаат убедливо на првата позиција, а веднаш зад нив се тимовите на Барселона и Бетис. Осасуна од друга страна може да се пофалат со солиден учинок, бидејќи во шест изиграни натпревари запишаа 4 победи и 2 порази. Овде кралскиот клуб е во огромна предност, па веруваме дека ќе доминираат на натпреварот. Типуваме 1/1 со квота 1.90 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.37

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*