Натпревар со традиција (02.10.2022)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 12:30 во рамките на италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Специја.

Лацио досега има освоено 14 бода преку 4 победи, 2 реми и 1 пораз.

Специја е на средината на табелата со вкупно 8 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 2 реми и 3 порази.

Овие две екипи досега во меѓусебните дуели играат секогаш отворено и ефикасно, поточно на последните пет дуели секогаш се постигнуваат по најмалку три погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.72 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*