Ако ја испочитуваат традицијата ќе наплатиме квота 3.40!

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Дене од 20:00 во рамките на првото коло од холандската втора лига се сретнуваат екипите на Венло и Алмере.

Венло во последните пет натпревари запиша две победи, два порази и едно реми.

Алмере во истиот временски период запиша три победи, едно реми и само еден пораз.

Овие две екипи кога ќе се сретнат меѓусебе, секогаш како победник се јавува тимот на Венло, поточно тоа било така на последните седум меѓусебни дуели, па ако биде и денес така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

1 @ 3.40 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*