Два гола предност – предвремена исплата!

Една од најдобрите онлајн обложувалници, Bet365 и оваа сезона ја продолжува својата фантастична промоција.

Имено, станува збор за одлична можност за сите играчи кои ќе се кладат на 80-те квалификувани лиги. Доколку вашиот избран тим заводи со 2 гола разлика, тогаш вашиот тип автоматски се потврдува и крајниот резултат не игра повеќе никаква улога.

Пример: Типувате 1 на натпреварот Манчестер Јунајтед – Брајтон. Домаќините заводуваат со 2-0 во 7-та минута и вашиот тип е добитен, па дури на крајот резултатот да биде 2-3.

Оваа понуда важи за следните лиги и купови:

 • World Cup 2022
 • AFC Champions League
 • Argentinian Copa de la Liga Profesional
 • Argentinian Cup
 • Argentinian Nacional B
 • Argentinian Superliga
 • Argentinian Superliga Cup
 • Australian A-League
 • Australian FFA Cup
 • Austrian Bundesliga
 • Austrian OFB Cup
 • Austrian 2. Liga
 • Bolivia Apertura
 • Bolivia Clausura
 • Brazilian Serie A
 • Brazilian Serie B
 • Bulgarian First League
 • Bulgarian Cup
 • Chilean Primera Division
 • Chinese FA Cup
 • Chinese Super League
 • Colombian Cup
 • Colombian Primera A
 • Colombian Primera B
 • CONCACAF Champions League
 • Copa Do Brasil
 • Coppa Italia
 • Copa Libertadores
 • Copa Sudamericana
 • Danish Landspokal Cup
 • Danish Superligaen
 • Danish 1st Division
 • Dutch Cup
 • Dutch Eredivisie
 • Dutch Eerste Divisie
 • Ecuadorian Serie A
 • English Championship
 • English EFL Cup
 • English FA Cup
 • English League 1
 • English League 2
 • English Premier League
 • French Ligue 1
 • German Bundesliga II
 • German DFB-Pokal
 • Greek Cup
 • Greek Super League 1
 • Greek Super League 2
 • Hungarian Cup
 • Hungarian NB1
 • Hungarian NB2
 • Italian Serie A
 • Italian Serie B
 • Japanese J-League
 • Japanese J2 League
 • Major League Soccer
 • Mexican Apertura
 • Mexican Clausura
 • Mexican Cup
 • Mexican Liga de Expansion
 • Norwegian Eliteserien
 • Norwegian NM Cup
 • Norwegian 1. divisjon
 • Peruvian Primera Division
 • Scottish Premiership
 • Slovakian Cup
 • Slovakian Super Liga
 • Slovakian 2. Liga
 • Spanish Copa Del Rey
 • Spanish Segunda
 • Spanish Primera Liga
 • Swedish Allsvenskan
 • Swiss Challenge League
 • Swiss Cup
 • Swiss Super League
 • UEFA Champions League
 • UEFA Europa Conference League
 • UEFA Europa League

Услови и правила за користење

 • Понудата е наменета за сите нови и постоечки корисници
 • Понудата важи само за натпревари изиграни пред да започнат
 • Понудата важи само за натпревари од горенаведените лиги
 • Понудата важи до 31.12.2022
 • Облог поставен со опција зголемени квоти не е валиден за оваа понуда
 • Добивката ви е достапна веднаш штом тимот ќе заводи со 2 гола разлика

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*