Специјал тикет за натпреварот Санднес – Розенборг

Во рамките на норвешкиот куп денес имам четири натпревари. Најинтересно дефинитивно ќе биде на дуелот помеѓу Санднес и Розенборг.

Домаќините се во одлична форма и на последните пет дуели запишаа три победи, едно реми и еден пораз во последното коло. Розенборг од друга страна во истиот тој временски период запиша четири победи и еден пораз од Лилестром.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 2 во прво полувреме
  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*