Специјал тикет за натпреварот Македонија – Грузија

Во рамките на третото коло од Лигата на нации – група Ц се сретнуваат селекциите на Македонија и Грузија.

Македонците во првите два натпревари зедоа четири бода, бидејќи ремизираа на гостински терен во Бугарија, а победија во Гибралтар. Грузија од друга страна во овој натпревар влегува со 100% и две победи од првите две кола.

Ние за вечерашниот дуел составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 23, а нашиот избор е:

  • Х-1
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*