Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Јужна Африка.

Суперспорт – Орландо – 2 @ 2.27 во Bet365

Почетната вредност за победа на гостите беше 2.44, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 2.27 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*