Натпревар со драстичен пад на коефициентот (26.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од норвешката Елитна лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Сарпсборг – Молде – 2 @ 2.37 во Bet365

Почетната вредност за победа на Молде беше 2.75, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 2.37 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*