Натпревар со драстичен пад на коефициентот (25.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кипарскиот Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Омониа – Ахнас – 1 @ 1.55 во Bet365

Почетната вредност за победа на Омониа беше 2.14, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 1.55 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*