Натпревар со драстичен пад на коефициентот (18.05.2022)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Д – група И кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Сан Лука – Санта Мариа – 1 @ 1.97 во Bet365

Почетната вредност за победа на Сан Лука беше 2.55, а во моментов бележи пад од скоро 23% и се плаќа со квота 1.97 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*