Што се уплаќа денес? (06.05.2022)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал вчера уплатата не ни беше точен показател, но затоа денес сме тука да ја поправиме грешката. Овој пат имаме натпревар со одлична квота и висока уплата.

Леванте – Реал Сосиедад – 2 @ 2.20

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.448 евра. За победа на Леванте уплатени се 16.779 евра, за реми 13.875 евра, додека останатите 78.794 евра се уплатени за победа на Реал Сосиедад.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*