Ефикасен натпревар во Премиер лига!

традиција

Денес од 17:30 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Тотенхем и Њукасл.

Тотенхем досега има освоено 51 бод преку 16 победи, 3 реми и 10 порази.

Њукасл има послаб учинок, поточно на своето конто имаат 31 бод и учинок од 7 победи,  10 реми и 12 порази.

Овие две екипи во изминатите четири натпревари меѓусебе играат со голови, поточно по еден погодок се постигнува на двете страни, па ако и денес биде  така ќе си наплатиме супер квота.

Наш предлог:

ГГ @ 1.92 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*