Натпревар со драстичен пад на коефициентот (28.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од алжирската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Парадоу – МС Алжер – 2 @ 2.61 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ирак беше 2.94, а во моментов бележи пад од скоро 11% и се плаќа со квота 2.61 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*