Ефикасноста во Холандија денес се плаќа со квота 1.95!

традиција

Денес од 20:00 во рамките на холандската втора лига се сретнуваат екипите на Рода и Графшап.

Рода е на 6-то место со вкупно 49 бода кои ги имаат освоено преку 13 победи, 10 реми и 6 порази.

Графшап е на 8-та позиција со вкупно 47 бода и учинок од 13 победи, 8 реми и 8 порази.

Овие две екипи во последните четири меѓусебни дуели играат доста отворено и ефикасно, поточно на тие дуели се постигнуваат по најмалку три гола, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

3+ @ 1.95 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*