Погодок ќе постигне само едната екипа!?

традиција

Денес од 21:00 во рамките на француската Лига 1 се сретнуваат екипите на Троа и Нант.

Троа е на 16-то место со вкупно 25 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 7 реми и 14 порази.

Нант е на 6-то место со вкупно 42 бода и учинок од 12 победи, 6 реми и 9 порази.

Овие две екипи  во последните пет меѓусебни натпревари имаат интересна традиција, а тоа е дека тимот на Троа не постигнува погодок, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

Т1 0 @ 2.95 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*