Специјал тикет за натпреварот Манчестер Сити – Спортинг

специјал тикет

Вечер еден од реванш натпреварите во рамките на 1/8 финалето е дуелот помеѓу Манчестер Сити и Спортинг.

На овој натпревар се заврши се во првиот натпревар во Португалија каде што Манчестер Сити славеше со резултат од 5-0, па сега очекуваме формален дуел во следните 90 минути.

Ние за овој дуел решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да добијат картон
  • Манчестер Сити да победи во двете полувремиња

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*