Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.03.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од албанската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Скендербег – Динамо Тирана – 1 @ 2.66 во Bet365

Почетната вредност за победа на Скендербег беше 3.18, а во моментов бележи пад од скоро 16% и се плаќа со квота 2.66 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*