Дали и денес ќе се постигнат најмалку 4 погодоци?

Денес од 17:00 во рамките на првата австриска лига се сретнуваат екипите на Тирол и Рапид Виена.

Тирол е на 10-то место со вкупно 20 бода и учинок од 4 победи, 8 реми и 8 порази.

Рапид Виена е на 7-та позиција со вкупно 25 бода кои ги имаат освоено преку 6 победи, 7 реми и 7 порази.

Овие две екипи во последните три меѓусебни натпревари играат секогаш отворено и ефикасно, односно со најмалку четири погодоци, па ако и денес биде така ќе наплатиме одлична квота.

Наш предлог:

4+ @ 2.42 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*