На последните шест дуели играат 3+!

традиција

Денес од 16:30 во рамките на бугарската Прва лига се сретнуваат екипите на ЦСКА Софија и Ботев Враца.

ЦСКА Софија е на 2-то место со вкупно 44 бода и учинок од 13 победи, 5 реми и 2 порази.

Ботев Враца е на 13-то место и досега имаат освоено вкупно 19 бода преку 4 победи, 7 реми и 9 порази.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни дуели играат навистина ефикасно, поточно се постигнуваат по најмалку три гола по натпревар, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

3+ @ 1.83 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*