Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од англиската Премиер лига 2 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Астон Вила У23 – Норвич У23 – 2 @ 2.97 во Bet365

Почетната вредност за победа на Норвич У23 беше 3.95, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 2.97 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*