Специјал тикет за натпреварот Лајпциг – Реал Сосиедад

специјал тикет

Денес започнува нокаут фазата од второто најголемо елитно натпреварување во Европа, Лига Европа.

За денес имаме многу интересни натпревар, а ние за вас го издвоивме дуелот помеѓу Лајпциг и Реал Сосиедад.

Решивме за овој натпревар да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Двата тима да добијат картон
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*