Малери и махери на колото

малери и махери

Изминатиот викенд имавме доста интересни тикети, а ние за вас овој пат ги издвоивме најголемите малери и махери на колото.

Малер 1

Вистинска штета е што овој играч не успеа да добие 16.000 денари, a главен виновник за тоа е натпреварот помеѓу Барнли и Ливерпул кој се играше во неделата.

Малер 2

За еден гол овој играч не успеа со својата уплата од 50 денари да си добие скоро 650 евра. Типувал ГГ на дуелот помеѓу Осијек и Ријека, но за жал тој натпревар заврши со резултат 1-0.

Махер 1

Овде имаме НБА махер. Овој кладилничар типувал вкупно поени на НБА играчи и за среќа ги погоди сите, па со 50 денари си доби скоро 23.000 денари.

Махер 2

Браво мајсторе. Два фиксови и уплата од 10.000 денари скоро секогаш се добитна комбинација. Секоја чест мајсторе!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*