Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.02.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразиското Гоиано првенство кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Ипола – Вила Нова 1 @3.65 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ипола беше 4.62, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 3.65 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*