Малери и махери на колото

малери и махери

И овој понеделник се потрудивме да ги издвоиме најинтересните тикети од изминатиот викенд и да ви ги претставиме во форма на малери и махери на колото.

Малер 1

Овој играч е вистински малер. Изиграл 24 натпревари и за жал не погодил само еден, атоа е дуелот помеѓу Манчестер Јунајтед и Миделсброу кој се играше во рамките на англискиот куп. Штета што за 50 денари не си доби 10.000 евра.

Малер 2

Уште еден тикет за солидна добивка. Играчот типувал 3 натпревари ГГ3+ во прво полувреме и погоди само два, па за жал не си доби 1000 евра.

Махер 1

Секоја чест мајсторе. Изигран комбо тикет и солидна уплата, но на крај сето се исплати. Браво мајсторе!

Махер 2

Овој махер ја пронашол вистинската игра и направил супер комбинација. Типувал голови на тимови во прво полувреме и знаењето со 50 денари го претвори во цифра од скоро 22.000 денари. Браво!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*