Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од египетскиот Лига Куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Фјучер – Ал Итихад – 1 @ 3.05 во Bet365

Почетната вредност за победа на домаќините беше 3.80, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 3.05 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*