Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од унгарската ОТП Банк лига кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Пушкаш Академи – Мол Фехервар – 2 @ 2.25 во Bet365

Почетната вредност за победа на Мол Фехервар беше 3.62, а во моментов бележи пад од скоро 38% и се плаќа со квота 2.25 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*