Натпревар со драстичен пад на коефициентот (19.01.2022)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од турската Суепер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Гезтепе – Сиваспор – 1 @ 2.30 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гезтепе беше 3.20, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.30 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*