Натпревар со драстичен пад на коефициентот (22.12.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од НИФЛ Премиершип лигата на Северна Ирска кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Колераин – Гленторан – 2 @ 2.48 во Bet365

Почетната вредност за победа на Гленторан беше 3.14, a во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 2.48 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*