Специјал тикет за натпреварот Леверкузен – Хофенхајм

специјал тикет

Денес на терен ќе „истрчаат“ Германците во вонредното 16-то коло на Бундеслигата и мора да признаеме дека имаме доста интересни натпревари.

Еден од поинтересните дуели ќе се игра во Леверкузен каде што силата ќе ја мерат Фармацевтите против Хофенхајм.

По тој повод ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, а нашиот избор е:

  • Х
  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*