Тикет на денот (недела, 28.11.2021)

тикет на денот

Оваа недела е фантастична во однос на понудата, па без поголеми проблеми го составивме тикетот за денес. Ова е нашиот предлог со одлична квота.

Наполи – Лацио – ГГ3+ @ 1.95 во Mozzart

Наполи дефинитивно игра фантастично оваа сезона, а најдобар показател за тоа ни се резултатите во изминатите кола. Првиот пораз во Серија А Наполитанците го доживеаа во последното коло и тоа до некаде можеби беше очекувано бидејќи силата ја мереа со актуелниот шампион на Италија, тимот на Интер. Лацио од друга страна и тие имаа тешка задача во последниот натпревар бидејќи на домашен терен го пречекаа Јувентус, па исто така беа поразени. Овде очекуваме ефикасен натпревар и предлагаме ГГ3+ со квота 1.95 во Mozzart.

Марсеј – Троја – 1/1 @ 2.30 во Bet365

Марсеј во овој натпревар влегува со прилично лошо расположение. Во последниот натпревар против Лион имаше прекин, а потоа следуваше поразот од Галатасарај во рамките на Лига Европа. Сепак добро е тоа што Марсеј е се уште во трка за позициите кои ќе ги одведат во Европа, а тоа им  е главна цел за оваа сезона. Троја е на долниот дел од табелата и бележи пад на формата. Во последните три натпревари немаат победа, а веруваме дека нема ниту сега да ја прекинат таа серија. Типуваме 1/1 со квота 2.30 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВO Bet365: 4.49

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*