Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.11.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бахреинскиот куп кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Бузатин – Ал Калидијах – 1 @ 3.68 во Bet365

Почетната вредност за победа на Бузатин беше 5.28, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 3.68 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*