Тикет на денот (сабота, 25.09.2021)

тикет на денот

Одлична понуда имам денес пред нас и навистина е тешка задачата да се избери вистинската комбинација за обложување. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Интер – Аталанта – ГГ3+ @ 1.95 во Mozzart

Интер одлично ја започна новата сезона и од пет изиграни натпревари досега има собрано вкупно 13 бода што воопшто не е учинок за потценување. Во моментов се на лидерската позиција и нивните амбиции се насочени токму кон тоа место. Аталанта направи неколку изненадувања во негативна смисла, но сепак во последните два натпревари ја поправи грешката и запиша две победи. Овде имаме дуел на две исклучително ефикасни екипи, па предлагаме да изиграте ГГ3+ со квота 1.95 во Mozzart.

Леверкузен – Мајнц – 1/1 @ 2.62 во Bet365

Леверкузен во моментов се наоѓа на горните позиции на табелата и ако продолжат со вакво темпо дефинитивно ќе влезат во конкуренција за пласман во некој од европските купови што би било фантастичен успех за овој тим. Мајнц започна многу поразлично од лани и сега е на 5-та позиција на табелата со вкупно освоени 10 бода од 5 изиграни натпревари. Леверкузен е фаворит на овој натпревар и очекуваме да доминираат, па затоа предлагаме 1/1 со квота 2.62 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.11

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*